Kotle,krby a krbové vložky montujeme pouze od renomovaných výrobců z oboru topenářství.Dlouholeté zkušenosti nás přesvědčily o tom,že pouze tato cesta vede k plné spokojenosti zákazníka…

HKS LazarRodinná firma (zal.1937) z tradičně průmyslového slezského Jastrzebie-Zdrój je jedna z vedoucích firem na výrobu tepelných zařízení na polském trhu.Její motto „Moderní tepelná zařízení“ zavazuje k neustálé inovaci a zlepšování výrobků tohoto lídra středoevropského trhu.Jmenovitě se jedná o kotle Multikomfort,Ekoperfekt,Ekokomfort,Smartfire,Holzmaster a krbové vložky Westa a Silesia.

BENEKOVKotle s více jak šedesátiletou tradicí s výrobou z Horního Benešova na Bruntálsku  se pravidelně umisťují na předních místech v žebříčcích veletrhů topenářské techniky. Jejich ucelený sortiment se stal zárukou spokojenosti zákazníků této rodinné firmy.Jmenovitě jde o kotle Cosmotherm,Benekov řady LT,C,S,R,L a D.

VARIMATIK – Automatické ocelové kotle na hnědé uhlí s bubnovou konstrukcí otáčecího roštu.Česká klasika v podání severočeského výrobce z Mostu-Komořan.Konkrétně kotle řady Varimatik a Varikot.

Agromechanika – LICOTHERMTradiční český výrobce ekologických teplovodních kotlů na pevná paliva. Jmenovitě se zabýváme montážemi kotlů na uhlí a dřevní pelety AM Licotherm.

Regulátory ADEX –  Ovládání servopohonů směšovacích ventilů podle prostorové teploty, podle venkovní teploty, ochranné funkce pro kotle na tuhá paliva a ocelové plynové kotle, regulace soustav s akumulačními zásobníky, spínání kaskád kotlů, elektronické termostaty, poruchové a havarijní signalizace, záložní zdroje pro servopohony, …

 

TOPlist