Automatická peletová interierová kamna (včetně dálkového ovládání) o výkonu 7,5 kW za cenu 34.900,-Kč bez DPH. (V případě montáže možnost snížené sazby DPH).

Kamna v podstatě nepotřebují žádné velké stavební úpravy,odkouření kamen je o průměru 80mm a pak už jen zásuvku na 220V. Kamna mají možnost týdenního programu na požadavek teploty,automaticky se zapalují a vyhasínají. Zásobník na pelety o objemu 12 litrů je schopen vydržet po dobu cca 10-12 hodin.

 

vysoká účinnost čiré sklo moderní řídící silent system

Vysoká účinnost

Systém čistého skla

Moderní regulace

Tichý chod

Moderní regulace a konstrukce kamen zaručují vysokou účinnost. Což umožňuje rychlý zátop a výrobu velkého množství teplého vzduchu. Používáním krbových kamen lze dosáhnout zajímavých úspor za vytápění. Promyšlená konstrukce spalovací komory, vícestupňová regulace výkonu a systém soft start, je záruka čistého skla na dlouhou dobu. Takže vám nic nebrání obdivovat krásnou hru plamenů. Vícestupňová modulace výkonu, systém soft start, noční útlumy, ECO režim, týdenní program a dálkové ovládání v základní ceně vám umožňují jednoduchou a komfortní obsluhu. Při výrobě je kladen důraz na vysokou kvalitu jednotlivých částí kamen. Speciálně upravený motoreduktor nebo ventilátor garantují tichý chod kamen.

Dostupné barvy:

Bordo – RAL 3004

Antracit – RAL 9005

Vanilla – RAL 1015

bordo - ral 3004 antracit - ral 9005 vanilla - ral 1015

termín dodání 30 dnů.

Ke stažení:

základní informace:  Costa-Kotelnici-zakladni_info

návod k obsluze: 2014_COSTA_navod_k_obsluze

 

 

468 ad
TOPlist